Czas leci jak szalony! Mam wrażenie, że chwilę temu odbywały się Wyzwania HR w Warszawie, a tu kolejna konferencja zbliża się wielkimi krokami. Pracuj.pl sprawił nam całkiem miłą niespodziankę organizując swoją flagową konferencję w Dzień Kobiet – w końcu nie spędzimy tego dnia w pracy, a w doborowym towarzystwie dyskutując o wyzwaniach w branży HR!

Do Wyzwań HR mam szczególny sentyment – wielokrotnie byłam zapraszana do wygłaszania prelekcji podczas odbywających się konferencji w różnych miastach Polski. Jednak największą nagrodą było dla mnie wystąpienie, które miałam okazję prowadzić podczas pierwszych Wyzwań HR właśnie w Warszawie 🙂

Dlaczego (poza osobistym sentymentem) postanowiłam Ci zarekomendować, Drogi Czytelniku, udział w tej konferencji? Odpowiedź jest prosta – Wyzwania HR to klasa sama w sobie!

Nazwiska zaproszonych gości mówią same za siebie – prof. Jerzy Bralczyk, Jacek Santorski, Szymon Kudła, Paweł Tkaczyk i, moje ulubione, Zyta Machnicka i Paulina Basta!

Program też zapowiada się obiecująco – candidate experience, różne pokolenia w organizacji czy savoire vivre rozmowy rekrutacyjnej.

Ja natomiast jestem ciekawa czy organizatorzy zadbali o dawkę inspiracji dla przedstawicieli małych i średnich firm. Nie omieszkam o tym wspomnieć na blogu!

Z kim zobaczę się 8 marca? 🙂

Więcej informacji znajdziesz na stronie: Wyzwania HR

Udostępnij:
Autor wpisu: Ula Zając-Pałdyna
Założycielka HR na obcasach, właścicielka agencji doradztwa personalnego, prawniczka pisząca doktorat z zarządzania.