O mnie

Kiedy ktoś pyta, czym zajmuję się na co dzień, mam odwieczny problem z odpowiedzią. Bo w jaki sposób ma odpowiedzieć osoba, która ma 100 pomysłów na minutę? 🙂 Syntetycznie mogę odpowiedzieć, że jestem:

HR-owcem

Od czasu studiów jestem związana z branżą HR. Początkowo pracowałam w agencjach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, później zasilałam wewnętrzne działy HR. Praca w HR to moje życie. Szczególnie dobrze czuję się w obszarze rekrutacji, candidate experience, employer brandingu oraz prawnych aspektów zatrudnienia.

Chętnie współpracuję z uczelniami wyższymi – mam na swoim koncie współpracę z Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych, Collegium Civitas, Akademią Górniczo-Hutniczą, Uniwersytetem Techniczno-Handlowym. Obecnie jestem związana ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie.

Trenerem i Wykładowcą

Od zawsze lubiłam mówić i prezentować, dlatego ukończyłam Szkołę Trenerów. Przygotowuję oraz prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu rekrutacji, employer brandingu, candidate experience oraz prawnych aspektów zatrudnienia.

Miałam ogromną przyjemność przez dwie edycje prowadzić zajęcia na Akademii Górniczo-Hutniczej w ramach studiów podyplomowych z zakresu employer brandingu, byłam wykładowcą w ramach studiów MBA w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Obecnie prowadzę zajęcia ze studentami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Prelegentem i Ekspertem Medialnym

Biorę udział w konferencjach branżowych jako prelegent oraz udzielam wypowiedzi eksperckich do radia, telewizji oraz prasy. To aspekt mojej pracy, który sprawia mi mnóstwo frajdy i satysfakcji.

Prawnikiem

Ukończyłam Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, moja specjalizacja to prawo pracy. Po ukończeniu studiów byłam przekonana, że prawo nie przyda mi się w „HR-ach” – nic bardziej mylnego. Na co dzień wykorzystuję wiedzę, którą zdobyłam w trakcie studiów i lubię czytać co nowego przygotowują dla pracodawców i pracowników nasi ustawodawcy.

Doktorantką

HR interesuje mnie nie tylko zawodowo, ale także naukowo. Obecnie kończę studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Największą nagrodą i spełnieniem będzie dla mnie obrona mojej rozprawy doktorskiej, której temat jest związany z obszarem employer branding.

Mamą

Prywatnie jestem mamą dwóch niesamowitych chłopców – Maurycego i Maksyma. Bycie mamą dodaje mi skrzydeł i motywuje do spełniania zawodowych i naukowych marzeń.