Już za parę chwil w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Konferencji HR Factor Make a better HR. W tym roku, ze względu na tematykę, wydarzenie odbędzie się w centrum współpracy korporacji i startupów – The Heart Warsaw, które mieści się w Warsaw Spire.

Przyznaję, że nie jestem obiektywna, jeśli chodzi o wydarzenia organizowane przez ekipę Studia Wiedzy, bo z założenia bardzo je cenię. Dlaczego jednak warto wziąć udział w tegorocznej edycji? Organizatorzy postanowili przyjrzeć się procesom HR-owym z dwóch perspektyw – korporacyjnej i start-up’owej. W mojej ocenie jest to doskonały pomysł, bo wiele wydarzeń opiera się na jednej perspektywie – większych organizacji, które bez wątpienia mają zupełnie inne zasoby aniżeli te mniejsze. Często podczas eventów spotykam się z uczestnikami, którzy są zachwyceni prezentowanymi rozwiązaniami, a jednocześnie zasmuceni brakiem możliwości ich realizacji w swoich organizacjach.

Najbliższy HR Factor to też nowa formuła, zobaczymy więc slam battle, boardroom session, oraz prelekcje w formule TED.

Na co ja osobiście czekam? Na wszystkie prelekcje dotyczące employer brandingu i te, które będą oparte na miernikach. No i oczywiście z niecierpliwością czekam na premierę wyników badania #TrendyHR_2017, do którego ponownie dołożyłam swoje trzy grosze!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tu:

 

Udostępnij:
Autor wpisu: Ula Zając-Pałdyna
Założycielka HR na obcasach, właścicielka agencji doradztwa personalnego, prawniczka pisząca doktorat z zarządzania.