Witajcie!

Myśl o założeniu bloga kiełkowała u mnie od dawna. Na początku był to jedynie jeden z pomysłów na dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Po jakimś czasie blog pojawił się w moich celach, teraz natomiast przyszedł czas na realizację.

HR na obcasach to moje subiektywne spojrzenie na branżę Human Resources. Znajdziesz tu aktualne tematy, ciekawostki i wieści ze świata HR. W swoich wpisach będę poruszała się w kilku głównych obszarach tematycznych, które są mi bliskie:

1 – obszar ogólnie rozumianego HR

2 – employer branding

3 – aspekty prawne w HR

4 – rozwój osobisty.

HR na obcasach powstał z pasji do ludzi. Wiem, że każdy człowiek zasługuje na atrakcyjne miejsce pracy, a każda firma może otaczać się odpowiednimi pracownikami. Z tym przesłaniem idę przez swoje życie i zamierzam do skutku ewangelizować polski rynek pracy.

Dzisiejszym wpisem rozpoczynam przygodę z blogowaniem i puszczam nieśmiałe oczko do moich koleżanek i kolegów „po fachu”, którzy tę wędrówkę zaczęli wcześniej.

Zyta Machnicka, Ula Płosarek, Asia Kamińska, Daria Siwka, Paulina Basta, Jacek Krajewski, Kasia Borowicz – bardzo Was cenię i będzie mi bardzo miło, gdy czasem do mnie zajrzycie 🙂

Czytelniku, jeśli jesteś, byłeś lub zamierzasz być pracownikiem, pracodawcą, HR-owcem, albo po prostu kręci Cię tematyka HR – zapraszam Cię do mojego świata. Baw się wyśmienicie 🙂

Ula

Udostępnij:
Autor wpisu: Ula Zając-Pałdyna
Założycielka HR na obcasach, właścicielka agencji doradztwa personalnego, prawniczka pisząca doktorat z zarządzania.