Nowy rok szkolny bez wątpienia będzie obfitował w ciekawe wydarzenia dla entuzjastów branży HR. Jednym z takich wydarzeń jest organizowany w Warszawie już po raz trzeci Kongres HR Summit 2016. Konferencja przyciąga nie tylko programem, ale też rangą zaproszonych gości. Mi natomiast wystarczyło jedno nazwisko – po jego przeczytaniu wiedziałam, że końcówkę września będę miała zajętą! Ale do rzeczy..

Kiedy dowiedziałam się, że w kongresie weźmie udział Waris Dirie stwierdziłam, że nie może mnie tam zabraknąć. Książka „Kwiat pustyni” była pierwszą, którą przeczytałam dokładnie dwanaście lat temu, kiedy przeprowadziłam się na studia do stolicy i wywarła na mnie piorunujące wrażenie. Do dziś mam sentyment do autorki – obserwuję co robi w życiu i jak swoją postawą udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Poza Waris Dirie uczestnik kongresu może liczyć na naprawdę dużą dawkę wiedzy i inspiracji, m. in. od Joanny Malinowskiej-Parzydło i Pauliny Basty, które tworzą inicjatywę HR Influencers, Marii Rotkiel czy Jacka Rozenka.

Twórcy konferencji w centrum zainteresowania postawili człowieka, jako tego, który jest lub powinien być najcenniejszym z kapitałów każdej organizacji. Dodatkowym atutem konferencji są panele poświęcone kwestiom prawnym w HR, między innymi mobbingowi, o którym gościnnie pisała na moim blogu radca prawny Małgorzata Zając-Rzosińska (teksty możecie znaleźć tu i tu).

Tradycyjnie konferencja została podzielona na dwa dni. Pierwszy dzień będzie poświęcony prelekcjom zaproszonych gości oraz panelowi dyskusyjnemu, natomiast drugiego dnia możemy liczyć na liczne case studies w dwóch równoległych blokach tematycznych: uwalniania potencjału różnorodności oraz stare wyzwania, nowe podejścia.

Konferencja odbędzie się w dniach 28-29 września, a dla Ciebie – Mój Ulubiony Czytelniku mam niespodziankę! Po wpisaniu w formularzu rejestracyjnym w polu Uwagi hasła „hrnaobcasach15” otrzymasz 15% rabatu na kongres!

A zatem z kim widzę się we wrześniu?

Więcej informacji o konferencji możecie znaleźć: tu

Udostępnij:
Autor wpisu: Ula Zając-Pałdyna
Założycielka HR na obcasach, właścicielka agencji doradztwa personalnego, prawniczka pisząca doktorat z zarządzania.