• HR Factor – XI edycja tuż tuż!

  Już za parę chwil w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Konferencji HR Factor Make a better HR. W tym roku, ze względu na tematykę, wydarzenie odbędzie się w centrum współpracy korporacji i startupów – The Heart Warsaw, które mieści się w Warsaw Spire.

  Przyznaję, że nie jestem obiektywna, jeśli chodzi o wydarzenia organizowane przez ekipę Studia Wiedzy, bo z założenia bardzo je cenię. Dlaczego jednak warto wziąć udział w tegorocznej edycji? Organizatorzy postanowili przyjrzeć się procesom HR-owym z dwóch perspektyw – korporacyjnej i start-up’owej. W mojej ocenie jest to doskonały pomysł, bo wiele wydarzeń opiera się na jednej perspektywie – większych organizacji, które bez wątpienia mają zupełnie inne zasoby aniżeli te mniejsze. Często podczas eventów spotykam się z uczestnikami, którzy są zachwyceni prezentowanymi rozwiązaniami, a jednocześnie zasmuceni brakiem możliwości ich realizacji w swoich organizacjach.

  Najbliższy HR Factor to też nowa formuła, zobaczymy więc slam battle, boardroom session, oraz prelekcje w formule TED.

  Na co ja osobiście czekam? Na wszystkie prelekcje dotyczące employer brandingu i te, które będą oparte na miernikach. No i oczywiście z niecierpliwością czekam na premierę wyników badania #TrendyHR_2017, do którego ponownie dołożyłam swoje trzy grosze!

  Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tu:

   

One Responseso far.

 1. Marcelina pisze:

  Dobrze napisane, ciekawy tekst.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *