• Etatyzacja w zakładach produkcyjnych 15-16 luty 2017!

  Jest mi niezmiernie miło zaprosić Was na konferencję, która jest dla mnie szczególna z kilku powodów. Po pierwsze dotyczy branży, dla której brakuje wydarzeń HR-owych. Procesy HR w branży produkcyjnej są specyficzne, dlatego cieszę się, że już w lutym nadarzy się okazja do spotkania praktyków z tego sektora. Po drugie tematyka konferencji jest bardzo interesująca, bo dotyczy rekrutacji i utrzymania obsady w czasie ery pracownika. Zdarza mi się polemizować z tym czy rzeczywiście mamy rynek pracownika, jednak w zakładach produkcyjnych już od jakiegoś czasu można zaobserwować problem z niedoborem odpowiednich ludzi. Ta konferencja jest dla mnie ważna również dlatego, że ostatnie wystąpienie poprowadzę osobiście.

  Jeśli więc jesteś związany/-a z branżą produkcyjną i chcesz dowiedzieć się jak pozyskać, zmotywować i utrzymać pracowników, nie zwlekaj!

  Dla czytelników HR na obcasach obowiązuje zniżka w wysokości 300 zł. Wystarczy przy rejestracji podać hasło „HRnaObcasach”.

  Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz: tu

One Responseso far.

 1. Analiza rynku pisze:

  Bardzo ciekawa tematyka konferencji, myślę że będzie się można z niej wynieść sporo wartościowych informacji. Pracownicy produkcyjni to faktycznie specyficzna grupa, wymagająca odmiennego podejścia HR. Jestem ciekawe jakie konkretnie rozwiązania wypracowała Pani w tym zakresie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *