Kim jestem?

Urszula Zając-PałdynaHR-owcem

Od czasu studiów jestem związana z branżą HR. Początkowo pracowałam w agencjach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, później zasilałam wewnętrzne działy HR. Praca w HR to moje życie. Szczególnie dobrze czuję się w obszarze rekrutacji, employer brandingu, programów motywacyjnych oraz rozwojowych. Chętnie współpracuję z uczelniami wyższymi jako ekspert HR – obecnie z Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych w Warszawie.

Trenerem i Wykładowcą

Od zawsze lubiłam mówić i prezentować, dlatego ukończyłam Szkołę Trenerów. Przygotowuję oraz prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu rekrutacji, employer brandingu, candidate experience oraz prawnych aspektów zatrudnienia.

Miałam ogromną przyjemność przez dwie edycje prowadzić zajęcia na Akademii Górniczo-Hutniczej w ramach studiów podyplomowych z zakresu employer brandingu. Obecnie prowadzę zajęcia ze studentami w Szkole Głównej Handlowej oraz jestem wykładowcą w ramach studiów MBA w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Prelegentem i Ekspertem Medialnym

Biorę udział w konferencjach branżowych jako prelegent oraz udzielam wypowiedzi eksperckich do radia, telewizji oraz prasy. To aspekt mojej pracy, który sprawia mi największą frajdę i satysfakcję.

Prawnikiem

Ukończyłam Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, moja specjalizacja to prawo pracy.

Doktorantką

HR interesuje mnie nie tylko zawodowo, ale także naukowo. Liczę na to, że za jakiś czas będę Cię mogła zaprosić, Drogi Czytelniku, na obronę mojej rozprawy doktorskiej.

Mamą

Prywatnie jestem wierną fanką małego księcia o imieniu Maurycy.