O mnie

Na co dzień „występuję” w kilku rolach na raz. Uwielbiam kiedy dużo się dzieje i mogę wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę zdobyte w kilku różnych obszarach.

Podsumowując, jestem:

HR-owcem

Od czasu studiów jestem związana z branżą HR. Początkowo pracowałam w agencjach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, później zasilałam wewnętrzne działy HR. Praca w HR to moje życie. Szczególnie dobrze czuję się w obszarze rekrutacji, employer brandingu, programów motywacyjnych oraz rozwojowych. Chętnie współpracuję z uczelniami wyższymi jako ekspert HR – obecnie z Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych w Warszawie.

Trenerem i Wykładowcą

Od zawsze lubiłam mówić i prezentować, dlatego ukończyłam Szkołę Trenerów. Przygotowuję oraz prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu rekrutacji, employer brandingu, candidate experience oraz prawnych aspektów zatrudnienia.

Miałam ogromną przyjemność przez dwie edycje prowadzić zajęcia na Akademii Górniczo-Hutniczej w ramach studiów podyplomowych z zakresu employer brandingu. Obecnie prowadzę zajęcia ze studentami w Szkole Głównej Handlowej oraz jestem wykładowcą w ramach studiów MBA w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Prelegentem i Ekspertem Medialnym

Biorę udział w konferencjach branżowych jako prelegent oraz udzielam wypowiedzi eksperckich do radia, telewizji oraz prasy. To aspekt mojej pracy, który sprawia mi największą frajdę i satysfakcję.

Prawnikiem

Ukończyłam Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim, moja specjalizacja to prawo pracy. Po ukończeniu studiów myślałam, że prawo nie przyda mi się w dziedzinie HR – nic bardziej mylnego. Na co dzień wykorzystuję wiedzę, którą zdobyłam w trakcie studiów i lubię czytać co nowego przygotowują dla pracodawców i pracowników nasi ustawodawcy.

Doktorantką

HR interesuje mnie nie tylko zawodowo, ale także naukowo. Obecnie jestem na trzecim roku studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej. Największą nagrodą i spełnieniem będzie dla mnie obrona mojej rozprawy doktorskiej, która dotyczy obszaru wizerunku pracodawcy.

Mamą

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców – Maurycego i Maksyma. To właśnie bycie mamą mnie ukształtowało i niejako otworzyło mi furtkę do spełniania swoich zawodowych i naukowych marzeń.