• Zaczynamy!

  Witajcie!

  Myśl o założeniu bloga kiełkowała u mnie od dawna. Na początku był to jedynie jeden z pomysłów na dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Po jakimś czasie blog pojawił się w moich celach, teraz natomiast przyszedł czas na realizację.

  HR na obcasach to moje subiektywne spojrzenie na branżę Human Resources. Znajdziesz tu aktualne tematy, ciekawostki i wieści ze świata HR. W swoich wpisach będę poruszała się w trzech głównych obszarach tematycznych, które są mi bliskie:

  1 – obszar ogólnie rozumianego HR

  2 – aspekty prawne w HR

  3 – rozwój osobisty.

  HR na obcasach powstał z pasji do ludzi. Wiem, że każdy człowiek zasługuje na atrakcyjne miejsce pracy, a każda firma może otaczać się odpowiednimi pracownikami. Z tym przesłaniem idę przez swoje życie i zamierzam do skutku ewangelizować polski rynek pracy.

  Dzisiejszym wpisem rozpoczynam przygodę z blogowaniem i puszczam nieśmiałe oczko do moich koleżanek i kolegów „po fachu”, którzy tę wędrówkę zaczęli wcześniej.

  Zyta Machnicka, Ula Płosarek, Asia Kamińska, Daria Siwka, Paulina Basta, Jacek Krajewski, Kasia Borowicz – bardzo Was cenię i będzie mi bardzo miło, gdy czasem do mnie zajrzycie 🙂

  Czytelniku, jeśli jesteś, byłeś lub zamierzasz być pracownikiem, pracodawcą, HR-owcem, albo po prostu kręci Cię tematyka HR – zapraszam Cię do mojego świata. Baw się wyśmienicie 🙂

  Ula

2 komentarzeso far.

 1. Ula, ja wiem że się po raz n-ty powtórzę, ale co tam:).

  Bardzo się cieszę, że będziesz dzielić się swoimi obserwacjami oraz wiedzą.

  Zapowiada się bardzo ciekawie.

  Kibicuję i będę często tutaj zaglądał by poczytać a może i czasem podyskutować.

  Serdeczności!

  • Urszula pisze:

   Jacek,

   Bardzo dziękuję za ciepłe słowa! Zapraszam do regularnych odwiedzin i komentowania 🙂

   Pozdrawiam serdecznie!
   Ula

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *